עגלת הקניות שלי

משלוח עד הבית ב-35 שקלים בלבד

בקרוב – קולקציית קיץ 2023

אודות ארנה

ארנה הינו מותג איטלקי מוביל אשר נוסד בשנת 1973 כשנה לאחר אולימפיאדת מינכן כשיתוף פעולה בין הורסט דאסלר (מייסד ונשיא אדידס צרפת) והשחיין האגדי- מארק ספיץ. המותג נולד מיראת הכבוד שרכש הורסט לספיץ שזה ב-7 מדליות זהב אולימפיות. הורסט ששהה בבריכה בזמן האולימפיאדה ונפעם ממארק, החל לגבש תכנית להקמת חברה המוקדשת לספורט ימי – כך נוסדה ארנה.

מותג בגדי ים אותנטי לספורטאים וחובבי ספורט אמיתיים, השולט בתחום הציוד והאביזרים שביצועיהם מצוינים. המותג נמצא בכל מקום שבו יש ספורט מים, ושואף להיות המותג הנבחר של ספורטאי הצמרת, חובבני ספורט או כל אדם אשר רוצה ליהנות מאורח חיים פעיל בתוך ומחוץ למים. במהלך השנים התמקד המותג וצבר ידע טכני מעמיק של ספורט, מים וגוף האדם, כדי לשפר את הביצועים והיכולות שלו. מומחיות חוד החנית הזו יחד עם עיצוב נבון, בנתה את הבסיס להצלחת המותג.

ההיסטוריה של המותג

הורסט דאסלר היה עד להיסטוריה בהתהוות. השחיין האגדי מארק ספיץ זכה ב-7 מדליות זהב במשחקים אולימפיים בודדים, מה שהפך את ספיץ לאתלט המעוטר ביותר בהיסטוריה האולימפית. ההישג המדהים הזה נתן השראה לדסלר – יזם בעל חזון – ליצור קו של בגדי ים המוקדש לשחיינים הטובים בעולם.

במשך יותר מ-40 השנים שחלפו מאז גל הזהב של שפיץ, ארנה עבדה יחד עם השחיינים הטובים בעולם, ויצרה קשר עמוק עם ספורט ימי וספורטאים מכל הסוגים. ממרוץ ואימונים ועד לבגדי פנאי.

הורסט דאסלר ידע שעבודה צמודה עם ספורטאים מובילים תהיה מפתח להצלחה ובמהלך השנים ארנה עבדה עם שחיינים גדולים רבים וממשיכה לטפח מערכות יחסים עם כוכבים עולים, ומאפשרת להם לבצע את המיטב עבורם.

הערכים שמניעים אותנו

חדשנות

אנו שואפים כל העת ,למצוא דרכים חדשות וטובות יותר לייצר מצוינות ובטחון לספורטאים בתוך המים ומחוץ להם, ע”י חדשנות בעיצוב המוצרים ובטכנולוגיה.

אותנטיות

אנו מאמינים באותנטיות בספורט וברוח הקבוצה. אנו עובדים עם ספורטאים מקצוענים כדי ללמוד מהם ולאפשר להם להיות במיטבם, הידע שאנו רוכשים מהיכרות צמודה זו מאפשר לנו לשפר עבורם את חייהם.

תשוקה

מותג המונע מתשוקה, המנוהל על ידי צוות, אוהבי ספורט ומעריצים את כל מי שמחפש כל הזמן לקחת על עצמו אתגר, ממש כמו שאלופים עושים

אחריות

אנו מאמינים כי אתיקה, פעולה ומסירות הם הבסיס לעתיד בר -קיימא. לכן אנו מעצימים את העובדים, השותפים שלנו ואת כל הקהילות שאיתן אנו עובדים.

ארנה בישראל

קבוצת MGS קיבלה את הזיכיון למותג ארנה בשנת 1993 ומאז המותג נמכר בחנויות ובמתקני ספורט שונים ברחבי הארץ. למותג חנות קונספט במכון וינגייט-המכון הלאומי למצוינות בספורט ואתר אונליין בו ניתן לרכוש את מגוון מוצרי המותג. ארנה היא המאמצת הרשמית של איגוד השחייה ואיגוד הכדור מים בישראל, כמו גם מאמצת אגודות שחייה שונות ברחבי הארץ ושחיינים הישגיים, כל זאת כחלק מראייה אסטרטגית ארוכת טווח לקדם את הספורט ההישגי ואת תרבות הספורט בישראל.

המחויבות שלנו לאנשים

אנו מחויבים ליצור השפעה חיובית עבור הצרכנים שלנו, עבור הסביבה והקהילה בה אנו חיים

המחויבות שלנו לסביבת החיים שלנו

אנו פועלים מתוך אמונה שכל מה שאנו עושים משפיע על כדור הארץ שאנו חולקים, על הספורט שאנו אוהבים ועל החיים שאנו מנהלים. אנו לוקחים אחריות בבניית עתיד טוב יותר לעצמנו, לאהובינו ולדורות הבאים, ורוצים לוודא שכולנו יוכלו להמשיך וליהנות מאורח חיים בריא ופעיל במים וסביבם.

סינרגיה עם האקו-סיסטם שסביבנו

מסע הקיימות שלנו ראה אותנו לוקחים שלושה שלבים, מנקודת מוצא המגדירה את הערכים והאתיקה שלנו, דרך המחויבות שלנו לפעול, לעורר השראה ולחדש
.WE FEEL, WE PLAY, WE ENGAGE

חדשנות

אנו שואפים כל העת ,למצוא דרכים חדשות וטובות יותר לייצר מצוינות ובטחון לספורטאים בתוך המים ומחוץ להם, ע"י חדשנות בעיצוב המוצרים ובטכנולוגיה.

אותנטיות

אנו מאמינים באותנטיות בספורט וברוח הקבוצה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם ספורטאים מקצוענים וחובבנים, כדי ללמוד מהם ולאפשר להם להיות במיטבם, הידע שאנו רוכשים מהיכרות צמודה זו מאפשר לנו לשפר עבורם את חיי היומיום.

תשוקה

מותג המונע מתשוקה, המנוהל על ידי צוות, אוהבי ספורט/ ביצועים והצלחה ומעריצים את כל מי שמחפש כל הזמן לקחת על עצמו אתגר, ממש כמו שאלופים עושים.

אחריות

אנו מאמינים כי אתיקה, פעולה ומסירות הם הבסיס לעתיד בר -קיימא. לכן אנו מבקשים להעצים את העובדים, השותפים שלנו ואת כל הקהילות שאיתן אנו עובדים כדי לבצע בחירות במודע

הערכים שמניעים אותנו

ההשפעה שאנו מבצעים מגנה על כדור הארץ 

שאנו חולקים ועל הספורט שאנחנו אוהבים.

ארנה בישראל

קבוצת MGS קיבלה את הזיכיון למותג ארנה בשנת 1993 ומאז המותג נמכר בחנויות ובמתקני ספורט שונים ברחבי הארץ. למותג חנות קונספט במכון וינגייט-המכון הלאומי למצוינות בספורט ואתר אונליין בו ניתן לרכוש את מגוון מוצרי המותג 

ארנה היא המאמצת הרשמית של איגוד השחייה ואיגוד הכדור מים בישראל, כמו גם מאמצת אגודות שחייה שונות ברחבי הארץ ושחיינים הישגיים, כל זאת כחלק מראייה אסטרטגית ארוכת טווח לקדם את הספורט ההישגי ואת תרבות הספורט בישראל.

אימוץ השחיינים אנסטסיה גורבנקו ומתן רודיטי

אנסטסיה גורבנקו

בת 19 מבת ים
מתמחה במעורב אישי, גב חזה.

הישגי שיא: אלופת אירופה פעמיים ברציפות ב-200 מעורב אישי, אלופת העולם בבריכות קצרות ב-50 חזה ו-100 מעורב אישי (הישראלית הראשונה אי פעם), פיינליסטית אולימפית ב-100 גב ובשליחים (הישג שיא לישראלית), שיאנית ישראל ב-8 משחים אישיים בבריכות ארוכות ו-10 נוספים בבריכות קצרות. אלופת ישראל.

מתן רודיטי

בן 24 מהרצליה
מתמחה במים פתוחים, משחי חופשי ארוכים.

הישגי שיא: מקום רביעי במשחקים האולימפיים במשחה המים הפתוחים ל-10 ק”מ (הישג השיא לשחיין ישראלי בכל הזמנים), מקום רביעי באליפות אירופה 2022 במשחה ל-10 ק”מ. שיאן ישראל ב-1,500 חופשי, אלוף ישראל במשחי החופשי הארוכים בריכה ואלוף ישראל במים פתוחים

סגירת נגישות